Konkursam “Ilgtspējīgākā ēka un projekts 2017” pieteikta Ķekavas sākumskola

Noslēguma ceremonijā, kas 21. septembrī norisināsies Pārdaugavā, tiks paziņoti konkursa “Ilgtspējīgākā ēka un projekts 2017” laureāti. Konkursam pieteikts Ķekavas sākumskolas projekts.

Konkursa uzdevums ir ilgtspējīgas būvniecības idejas popularizēšana un sabiedrības izglītošana, nepieciešamība izcelt vietēja mēroga labāko praksi, kā arī dalīties informācijā par šādu projektu veiksmes faktoriem.

Ķekavas sākumskolas projekts, kas 3. un noslēdzošās kārtas atklāšanu piedzīvos 23. septembrī, ir viena no vērienīgākajām būvēm novadā – tās kopējā platība ir 17661,9 m2. Ēkas būvniecībā izmantotas atjaunojamo energoresursu tehnoloģijas, radot dabai draudzīgu mācību vidi un ilgtermiņā samazinot ēkas uzturēšanas izdevumus.

Konkursa “Ilgtspējīgākā ēka un projekts 2017” patroni – Pasaules Zaļā būvniecības padome (WGBC) un Latvijas Kultūras ministrija. Konkurss tiek organizēts sadarbībā ar biedrību “BDCC”.

Sabiedrisko attiecību daļa

18.09.2017.