Pirmais rudens brīvdienu ceļvedis

Aktuālais brīvdienu ceļvedis no 22.-24. septembrim piedāvā rudenīgas izklaides ikvienai gaumei. Nedēļas nogalē aicinām baudīt folkloras tradīcijas festivālā “Rudenāji”, apmeklēt Miķeļdienas tirgu un piedalīties pirmajā novada sēņošanas čempionātā. Šajā nogalē tiks atzīmēts arī Eiropas sporta nedēļas sākums – starp lielākajiem pasākumiem Ķekavas sākumskolas 3. kārtas atklāšana.

Piektdien, 22. septembrī

Plkst. 18.00 pie Katlakalna Tautas nama – IV Starptautiskais Fokloras festivāls RUDENĀJI 2017 atklāšana (festivāls notiek līdz 24. septembrim)

Plkst. 19.00 pie Ķekavas vidusskolas sporta kompleksa – "Ķekava naktī - skrien, skrituļo, dipa-dapo, brauc ar velo"

Sestdien, 23. septembrī