Ķekavas sākumskolas projekts starp vērtīgākajām Latvijas ēkām

Vakar, 21. septembrī, svinīgā ceremonijā tika paziņoti konkursa “Ilgtspējīgākā ēka un projekts 2017” uzvarētāji. Par labāko publisko objektu nominācijā "Ilgtspējīgākais projekts 2017 Latvijā” balvu saņēma Ķekavas sākumskolas projekts.

Ķekavas sākumskolas jaunbūvi projektējis uzņēmuma SIA “EJA” projektētājs Edgars Dzenis, ēkas projektā rodot ilgtspējīgus risinājumus. Ēkas būvniecībā izmantotas atjaunojamo energoresursu tehnoloģijas, radot dabai draudzīgu mācību vidi un ilgtermiņā samazinot ēkas uzturēšanas izdevumus.

Konkursa “Ilgtspējīgākā ēka un projekts 2017” tiek rīkots jau piekto gadu, lai meklētu un izceltu objektus, kuru vērtība izpaužas ekonomiskos ekspluatācijas izdevumos, pietiekamā gaisa apmaiņas daudzumā un draudzīgumā videi un cilvēkam, ko nosaka kvalitatīvu materiālu izmantojums.

Konkursa patroni – Pasaules Zaļā būvniecības padome (WGBC) un Latvijas Kultūras ministrija. Konkurss tiek organizēts sadarbībā ar biedrību “BDCC”.

Sabiedrisko attiecību daļa

22.09.2017.