Tehnisku iemeslu dēļ uz laiku slēgta Ķekavas vidusskolas sporta kompleksa zāle

Šodien, 6. oktobrī, Ķekavas sākumskolas sporta zālē, plīstot basketbola konstrukcijas pacēlāja mehānisma trosei, uz grīdas nokrita groza pacēlāja spole, sporta zāle ir slēgta uz nenoteiktu laika.

Sporta zāle tūlīt pēc negadījuma tika slēgta un netiks atvērta, līdz būs veiktas visas nepieciešamās pārbaudes un novērsti bojājumi. Bērni negadījumā nav cietuši. Ķekavas novada dome informē, ka tiks veikta notikušā padziļināta pārbaude.

Ķekavas novada domes priekšsēdētaja Viktorija Baire ir pārliecināta, ka atbildīgās personas tiks noskaidrotas: “Mēs noteikti centīsimies iegūt visu iespējamo informāciju par notikušo, lai izdarītu secinājumus un novērstu tamlīdzīgus negadījumus. Pēc atbildīgo personu noskaidrošanas noteikti vērsīsimies pret viņiem ar visu likuma bardzību, jo šādi negadījumi ir nepieņemami un Ķekavas novada dome darīs visu, lai šādus notikumus nepieļautu.”

Baiba Goba, domes priekšsēdētāja preses sekretāre

06.10.2017.