Iepazīstas ar finanšu ekonomiskā pamatojuma izstrādes rezultātiem Ķekavas sākumskolas būvniecībai

18. janvārī Doles Tautas namā Eiropas Sociālā fonda projekta apakšaktivitātes 1.5.2.2.3. „Atbalsts pašvaldībām kapacitātes stiprināšanā Eiropas savienības politiku instrumentu un pārējās ārvalstu finanšu palīdzības līdzfinansēto projektu un pasākumu īstenošanai” ietvaros notika seminārs „Finanšu ekonomiskais pamatojums un
finansējuma piesaistes modeļi Ķekavas jaunās sākumskolas būvniecībai.”

Seminārā piedalījās vairāk kā 90 dalībnieki - Ķekavas novada Domes deputāti, pašvaldības administrācijas darbinieki, struktūrvienību un iestāžu darbinieki.

Latvijas Hipotēku un zemes bankas pārstāvji prezentēja pētījuma rezultātus un finanšu resursu piesaistes iespējas Ķekavas sākumskolas būvniecībai.

Finanšu ministrijas pārstāvis iepazīstināja ar kārtību kādā pašvaldībai ir iespējas realizēt PPP projektu.

SIA „Eva Serviss” veicis ēkas energoefektivitātes uzlabošanas analīzi un iepazīstināja ar alternatīvās enerģijas modeļiem (hidroenerģija, saules, vēja un zemes siltuma enerģija).

Aicinām iepazīties ar Finanšu ekonomisko pamatojumu (FEP) Ķekavas sākumskolas būvniecībai, kuru izstrādāja Eksperti no Latvijas Hipotēku un zemes bankas sadarbībā ar pašvaldības speciālistiem.

Finanšu ekonomiskais pamatojums

Finanšu ekonomiskā pamatojuma kopsavilkums