Brīvdienu ceļvedis 20. - 22. oktobrim

Šajā nedēļas nogalē novadnieki aicināti baudīt rudeni un tā veltes - mājražotāju gardumus un amatnieku darinājumus varēs iegādāties Rudens tirgū, Uzņēmēju dienu dalībniekiem būs iespēja apmeklēt ražotāju, mājražotāju un amatnieku izstādi ar tirdzniecību, savukārt “Ražas svētkos” seniori aicināti prezentēt un degustēt pašu gatavotus konservējumus un ievārījumus. Tāpat sestdien sportiskākās novada ģimenes tiksies tradicionālajā pasākumā "Sportojošo ģimeņu spiets 2017".

Tikmēr kultūras pasākumu kalendārā atzīmējams sestdien gaidāmais deju kolektīva “Baloži” jubilejas koncerts, kā arī vokālā ansambļa “Jūti”, jauktā kora “Mozaīka” un jauniešu kora “Nāc līdzās” sadraudzības koncerts “Kopā mūzikā”, kas izskanēs svētdien plkst. 15.00 Ķekavas kultūras namā.

Piektdien, 20. oktobrī:

Plkst. 10.00 Ķekavā, Svētku pilī “4 Saules” - Ķekavas novada Uzņēmēju dienas 2017. Izstāde, meistarklases, diskusija. Ieeja bez maksas.

Plkst. 20.00 Ķekavas sporta klubā - Latvijas basketbola līgas 2.divīzijas spēle BK Ķekava-Madona/BJSS

Plkst. 19.00 Katlakalna Tautas namā - Filma "Vectēvs, kas bīstamāks par datoru". Biļetes: EUR 3.00 iepriekšpārdošanā TN un stundu pirms seansa norises vietā.

Sestdien, 21. oktobrī:

Plkst. 10.00 Ķekavas sporta klubā - LR novusa čempionāta 2.kārta (sievietes).

Plkst. 11.00 Ķekavas sporta klubā - Sportojošo ģimeņu spiets.

Plkst. 12.00 Ķekavas vidusskolas sporta zālē - Maxibasketbols 30+ sievietes Ķekava 30-Rīga MIX 30.

Plkst. 14.00 Doles Tautas namā - Senioru atpūtas pēcpusdiena "Ražas svētki". Spēlēs Raitis no "Uzmini nu!". Pieteikšanās pa tālr. 26120206.

Plkst. 17.00 Baložu kultūras namā - Deju kolektīva “Baloži” jubilejas koncerts “VIENS NO SIMTA”. Ieeja bez maksas.

Plkst. 19.00 Katlakalna Tautas nams - Improvizācijas šovs “SMIETIES NAV AIZLIEGTS”.  Biļetes: EUR 3.00. Galdiņu rezervācija pa tālr. 26439276.

Svētdien, 22. oktobrī:

Plkst. 8.00 pie Doles Tautas nama - Rudens Tirgus Ķekavā.

Plkst. 11.00 Ķekavas sporta klubā - Ķekavas novada čempionāts telpu futbolā.

Plkst. 12.00 Ķekavas vidusskolas sporta zālē - Maxibasketbols 45+ vīrieši Ķekava-Talsi.

Plkst. 15.00 Ķekavas kultūras namā - Sadraudzības koncerts "Kopā mūzikā" ar vokālo ansambli "Jūti", jaukto kori "Mozaīka" un jauniešu kori "Nāc līdzās!". Ieeja bez maksas.

Plkst. 16.00 Ķekavas sporta klubā - Latvijas čempionāts florbolā (1.līga meitenes) Ķekavas Bulldogs-Irlava/Tukums.

Plkst. 18.00 Ķekavas sporta klubā - Latvijas čempionāts florbolā U16 (zēni) Ķekavas Bulldogs - Ogres Vilki.

Plkst. 18.00 Doles Tautas namā - Filma "Vectēvs, kas bīstamāks par datoru". Biļetes: EUR 3.00 iepriekšpārdošanā TIC kasē un stundu pirms seansa norises vietā.

Sabiedrisko attiecību daļa

20.10.2017.