Ķekavas Mākslas skola novembrī aicina uz jaunu izstādi (papildināts)

Ķekavas Mākslas skolas izstāžu zālē 2. novembrī plkst. 16.30 atklās Jāņa Rozentāla Mākslas skolas audzēkņu darbu izstādi.

Interesenti aicināti uz izstādes atklāšanu jau rīt plkst. 16.30 Ķekavas Mākslas skolas izstāžu zālē, taču kopumā izstāde Ķekavā būs skatāma līdz pat 8. decembrim.

Izstādē skatāmi Jāņa Rozentāla Mākslas skolas audzēkņu darbus, kas veidotie kādā no piedāvātajām izglītības programmām – “MĀKSLAS – gleznošana, grafika, tēlniecība”, “VIZUĀLĀS SAZIŅAS LĪDZEKĻU MĀKSLA – animācija, datorgrafika, video, 3D animācija” un programmas “FOTO.   Darbi ir ļoti dažādi savā izteiksmīgumā un mākslinieciskā valodā.

Tajos redzams labākais, ko katram no jaunajiem māksliniekiem devusi daba un kā amata prasmes apgūts mākslas skolā. Eksponēti ir gan diplomdarbi, gan mācību projektu darbi.

Apskatīt topošo mākslinieku darbus Gaismas ielā 17, Ķekavā, iespējams Ķekavas Mākslas skolas izstāžu zāles darba laikā.

Izstāžu zāles darba laiks:

P., C.: 13.00-21.00

O., T.: 13.-19.00