Sporta aģentūra aicina uz bezmaksas nūjošanas nodarbībām

Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra aicina pieteikties Ķekavas novada iedzīvotājus uz bezmaksas nūjošanas nodarbībām Ķekavā un Baložos. Nodarbības notiks sestdienās plkst. 12.00-13.00 Ķekavā un plkst.14.00-15.00 Baložos.

Realizējot ES struktūrfonda projektu “Veselības veicināšana un slimību profilakse Ķekavas novadā”, tiek īstenota aktivitāte “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei”.

Viena no aktivitātēm – bezmaksas nūjošanas nodarbības 20 dalībnieku lielās grupās. Grupas tiks komplektētas iepriekš piesakoties Ķekavas novada pašvaldības Sporta aģentūras mājaslapā.

Nūjošanas nodarbības notiks sestdienās:

• Ķekavā, Skolas iela 2 – plkst. 12:00-13:00 (tikšanās vieta pie Ķekavas sākumskolas stadiona)
  • Baloži, Skolas iela 6 – plkst. 14:00-15:00 (tikšanās vieta pie Baložu vidusskolas)

Nodarbības vadīs sertificēta nūjošanas trenere – Dženeta Krūmiņliepa.

Nūjošanas inventārs – var nākt ar savām nūjām, kā arī būs pieejamas nūjošanas nūjas.

Nodarbību grafiks un pieteikuma forma atrodama šeit.

Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra

02.11.2017.