Baložu pilsētas jubileju svinēs ar lāpu gājienu

Rītdien, 14. novembrī, par godu Baložu pilsētas 26. jubilejai norisināsies tradicionālais svētku gājiens ar lāpām no skvēra uz Titurgas ezeru. Dalība pasākumā bez maksas.

Svētku vakarā plkst. 18.00 darbu sāks lāpu izgatavošanas radošās darbnīcas Baložu vidusskolā un PII “Avotiņš” telpās. Baložu vidusskolas darbnīcas apmeklētāji aicināti ņemt līdzi metāla-skārda trauku lāpu pagatavošanai.

Lāpas kopā tiks iedegtas skvērā pie Baložu pilsētas kultūras nama, no kura arī sāksies svinīgais gājiens maršrutā Baložu vidusskola – Jaunatnes iela – Smilšu iela – Ezera iela – Titurgas ezers.

Pasākuma programma:

Plkst. 18.50 - pulcēšanās skvērā pretī Baložu pilsētas kultūras namam

Plkst. 19.00 – lāpu gājiena sākums

Plkst. 19.30 - Titurgas ezers

Plkst. 20.10 – atpakaļceļš

Titurgas ezera krastā Baložu pusē tiks noturēts svinīgais brīdis ar stāstījumiem par Baložu pilsētas vēsturi un Titurgas ezeru, sarunām pie siltas tējas ugunskura liesmu gaismā.

Sabiedrisko attiecību daļa

13.11.2017.