Brīvdienu ceļvedis 24. - 26. novembrī

Pasākumu kalendārs sniedz daudz un dažādas iespējas, kā padarīt rudens dienas garākas un gaišākas. Improvizācijas šovs, deju kolektīvu koncerts ar dančiem, izrāde un kino – tas viss jau šajā nedēļas nogalē.

Plašas atpūtas iespējas arī tiem, kas aktīvāk seko sporta notikumiem – šajās brīvdienās Ķekavas novadā notiks florbola, telpu futbola un zolītes čempionāti, sacensības velodrošībā un galda tenisā.

Piektdien, 24. novembrī:

Plkst. 19.00 Daugmales multifunkcionālajā centrā - Ķekavas novada čempionāts kāršu spēlē Zolīte, 2. posms.

Plkst. 20.00 Ķekavas sporta klubā - Latvijas basketbola līgas 2.divīzijas spēle BK Ķekava/Optibet-RTU.

Sestdien, 25. novembrī:

Plkst. 10.00 Ķekavas kultūras namā - rokdarbu pulciņš “Labieši” aicina uz cimdu adīšanu ar Inetu Krastiņu. Sīkāka informācija pa tālr. 29259799 (Andra) un 29673997 (Daira).

Plkst. 10.00 Baložu vidusskolā - Latvijas individuālās ceļu satiksmes dalībnieku sacensības „Baložu Velodrošība 2017” 4. posms.

Plkst. 11.00 Ķekavas sporta klubā - Ķekavas novada sacensības galda tenisā.

Plkst. 13.00 Ķekavas sporta klubā - Latvijas čempionāts florbolā U10 (zēni) sabraukums.

Plkst. 14.00 Doles Tautas namā - tikšanās ar Ķekavas novada Goda pilsoņiem, Latvijas valsts aizsardzības fonda „Lāčplēsis” Goda zīmes kavalieriem, Latvijas savienības „Černobiļa” Goda zīmes saņēmējiem un barikāžu dalībniekiem.

Plkst. 17.00 Daugmales multifunkcionālajā centrā - koncerts „Rudens sarma”. Uzstāsies JDK „Pavediens” (Rīga); VPDK „Luste” (Stopiņu nov.); JDK „Saulīte” (Rīga); Folkloras kopa „Ceidari” (Rīga) un Daugmales folkloras kopa.

Pēc koncerta - Danču vakars. Līdzi jāņem ērti apavi un groziņš. Galdiņa rezervācija pa tālr. 26410473. Ieeja bez maksa.

Plkst. 19.00 Katlakalna Tautas namā - improvizācijas šovs “SMIETIES NAV AIZLIEGTS”. Biļetes: EUR 3.00. Galdiņu rezervācija pa tālr. 26439276.

Plkst. 19.00 Doles Tautas namā - Danču vakars. Gaidām lielus un mazus dancotājus. Spēlē tautas muzikanti no Rīgas un Ķekavas.

Plkst. 19.00 Ķekavas sporta klubā - ELVI līgas spēle florbolā (vīr.) Ķekava-Rubene.

Svētdien, 26. novembrī:

Plkst. 11.00 Ķekavas sporta klubā - Ķekavas novada čempionāts telpu futbolā FK Daugmales dadzis-FC Ķengarags.

Plkst. 11.50 Ķekavas sporta klubā - Ķekavas novada čempionāts telpu futbolā FK Ķekava-FK NAUDA.

Plkst. 12.40 Ķekavas sporta klubā - Ķekavas novada čempionāts telpu futbolā Kadaga/Ķekava ASK-FK Mārupe.

Plkst. 13.30 Ķekavas sporta klubā - Ķekavas novada čempionāts telpu futbolā Antidopings-Trilines Poligrāfija.

Plkst. 16.00 Ķekavas sporta klubā - Latvijas čempionāta 1.līgas spēle florbolā (siev.) Ķekavas Bulldogs-Rēzeknes BJSS.

Plkst. 17.00 Doles Tautas namā - Jettes Užānes dokumentālā eseja "Kā man gribas iet.", Jettes Užānes cimdu un Gunāra Janaiša uzņemta Jettes dzīves kadrējumu izstāde.

Plkst. 17.00 Baložu kultūras namā - Askolda Saulīša filma “Astoņas zvaigznes” (ieeja: EUR 1,-)

Sabiedrisko attiecību daļa

22.11.2017.