Baložu vidusskolas komanda uzvar konkursa "Gribi būt mobils" pusfinālā

Jau ceturto reizi tiek organizēts konkurss 6.-8. klašu skolēniem "Gribu būt mobils!". Ar katru gadu tas kļūst arvien populārāks, šogad konkursam pieteicās rekordliels skaits komandu - 398, kas ir par 77 komandām vairāk nekā iepriekšējā gadā.

Konkurss notiek 2 neklātienes un 2 klātienes sacensību kārtās (pusfinālā un finālā). Neklātienes kārtā Rīgas reģionā mūsu skolas komandas sacentās 70 komandu konkurencē. Pirmās desmit labākās komandas turpināja cīņu pusfinālā.

Tajā uzvarēja Baložu vidusskolas komanda, iegūstot tiesības startēt republikas finālā šā gada martā.

Foto: Baložu vidusskolas komanda (no labās – Rihards Matīss Lipsnis, Anastasija Noskova, Krista Ratniece, Viktors Kivlāns, Helēna Mūrniece un treneris Andris Žilko).

Baložu vidusskola