Risinājums ikrīta sastrēgumiem varētu būt Ķekavas apvedceļš

Ķekavas novada domes priekšsēdētāja pirmais vietnieks Aigars Vītols norāda, ka sastrēgumu problēma novadā ar katru gadu arvien samilst lielāka. LNT rīta ziņu raidījumā "900 sekundes" novada domes pārstāvis piebilst, ka risināt sastrēgumus nav pašvaldības spēkos. A7 ir starppilsētu šoseja, kas ved cauri Ķekavai, tāpēc vislabāk esot satiksmi novirzīt apkārt.

Daudzie autovadītāji, kuri no rītiem brauc uz Rīgu, cenšas meklēt dažādus apbraukšanas ceļus. Viens no sastrēguma apvedceļiem ved caur Katlakalnu pa Pļavniekkalna ielu, kas nav domāta tik intensīvai satiksmei. Uz minētās ielas atrodas bērnudārzs un sākumskola, kur no rītiem vecāki ved bērnus. Sākumskolas direktore Agita Baltmane norāda, ka drošības uzlabošanai ielas malā ir uzbūvēta ietve un uzstādīts luksofors. Taču sastrēgumā iekarsušos autovadītājus, piemēram, luksofors ne vienmēr var savaldīt.

Šī rīta LNT ziņu raidījuma "900 sekundes" sižetu aicinām skatīties šeit.

Skaties.lv

30.11.2017.