Brīvdienu ceļvedis 1. - 3. decembrī

Decembris Ķekavas novada kultūras pasākumu kalendārā sācies ar Ievas Janiševas koncertsēriju “No sirds uz sirdi”, svētku egles iedegšanu Katlakalnā, kormūzikas koncertu “Altera Veritas” un adventes dievkalpojumu ar Rīgas Tehniskās universitātes jauktā kora “Vivere” piedalīšanos.

Tiem, kas aktīvi seko sporta notikumiem Ķekavas novadā, atgādinām, ka sestdien Ķekavā pirmo reizi notiks boksa cīņu šovs “Lāčplēša Kauss 2017”. Kā informē Sporta aģentūra, Boksa cīņu šovā ir pieteikti 28 bokseri no 11 dažādiem Latvijas klubiem, kā arī divi bokseri no Lietuvas. Šova laikā ir ieplānotas 14 cīņas.

Piektdien, 1. decembrī:

Plkst. 19.00 Doles Tautas namā - dziesmoti dzejisks vakars pie galdiņiem ar Guntaru Raču, Andri Alviķi un Uģi Tirzīti. Ieejas maksa - EUR 3,00. Biļetes iepriekšpārdošanā TIC un stundu pirms pasākuma - pasākuma norises vietā.

Plkst. 19.00 Katlakalna Tautas namā - Askolda Saulīša filma “Astoņas zvaigznes” (ieejas maksa: EUR 1,00).

Plkst. 19.00 Daugmales multifunkcionālajā centrā - Ķekavas novada čempionāts kāršu spēlē Zolīte, 3.posms.

Plkst. 21.00 Ķekavas sporta klubā - Latvijas basketbola līgas 2.divīzijas spēle BK Ķekava-BJBS Rīga/DSN /Sporta bode.

Sestdien, 2. decembrī:

Plkst. 11.00 Doles Tautas namā - audiovizuāla koncertlekcija par starptautiski atzītu mūzikas apmācības sistēmu ABRSM. Vada pianists Eduards Grieznis. Ieeja brīva.

Plkst. 18.00 Ķekavas sporta klubā – “Lāčplēša kauss 2017” boksā. Ieeja bez maksas.

Plkst. 16.00 Katlakalna Tautas namā - Ievas Janiševas labdarības koncertu sērija "No sirds uz sirdi" sadarbībā ar Ķekavas novada fondu.

Plkst. 20.00 Doles Tautas namā - Jaunā Miltu teātra izrāde "Puma un Skandināvija". Biļetes: EUR 2,00, pensionāriem, studentiem un skolēniem EUR 1,00. Bērniem līdz 12 gadu vecumam neiesaka.

Svētdien, 3. decembrī:

Plkst. 10.00 Doles-Ķekavas ev.lut. baznīca - Adventes dievkalpojums. Muzicēs Rīgas Tehniskās universitātes  jauktais koris „Vivere”. Diriģents Gints Ceplenieks.

Plkst. 11.00 Ķekavas sporta klubā - Ķekavas novada čempionāts telpu futbolā Trilines poligrāfija-FK Mārupe.

Plkst. 11.50 Ķekavas sporta klubā - Ķekavas novada čempionāts telpu futbolā FK NAUDA-Antidopings.

Plkst. 12.00 Rīgas ielā 2, Baložos - TeELPA Ziemassvētku tirdziņa-izstādes atklāšana.

Plkst. 12.40 Ķekavas sporta klubā - Ķekavas novada čempionāts telpu futbolā FK Ķekava-FK Daugmales dadzis.

Plkst. 13.30 Ķekavas sporta klubā - Ķekavas novada čempionāts telpu futbolā FC Ķengarags-Kadaga/Ķekava ASK.

Plkst. 16.00 Baložu kultūras namā - Kamermūzikas koncerts pirmajā adventē "Altera Veritas".

Plkst. 16.00 pie Katlakalna Tautas nama - Bluķa vakars un Egles iedegšana Katlakalnā.

Plkst. 16.00 Daugmales multifunkcionālajā centrā - Ievas Janiševas labdarības koncertu sērija "No sirds uz sirdi" sadarbībā ar Ķekavas novada fondu.

Sabiedrisko attiecību daļa

01.12.2017.