Labākos novada sportistus godinās janvārī: pieteikšana nominācijām jau sākusies

Sākusies pretendentu pieteikšana balvai "Ķekavas novada sporta laureāts 2017" un “Jauniešu gada balva sportā 2017”. Novada izcilākos sportistus, iedvesmojošākos trenerus un rezultatīvākās komandas svinīgās ceremonijās godinās janvārī.

Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra aicina līdz 20. decembrim, pieteikt jauniešus un viņu trenerus kādai no deviņām pasākuma “Jauniešu gada balva sportā 2017” nominācijām. Pretendentu pieteikuma anketas un pasākuma nolikumu aicinām skatīt vietnē sports.kekava.lv/laureats/.

Labākie jaunie sportisti un viņu treneri tiks godināti 12. janvārī plkst. 19.00 Ķekavas sporta klubā.

Savukārt balvai “Ķekavas novada sporta laureāts 2017” pretendentus kādai no 16 nominācijām iespējams pieteikt līdz 10. janvārim, aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē sports.kekava.lv/laureats2/ vai drukātā formātā, iesniedzot Ķekavas novada pašvaldībā vai Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūrā. Svinīgā laureātu apbalvošana notiks 2018. gada 26. janvārī plkst. 19.00 Ķekavas vidusskolas sākumskolā.

Ar pasākuma “Ķekavas novada sporta laureāts 2017” nolikumu aicinām iepazīties vietnē sports.kekava.lv/laureats2/.

Pieteikumus abiem pasākumiem var iesniegt Ķekavas novada iedzīvotāji, treneri un sportisti par 2017. gada labākajiem sasniegumiem sportā.

Plašāka informācija par pasākumiem, rakstot uz e-pasta adresi sports@kekava.lv vai zvanot pa tālr. 67936308.

Sabiedrisko attiecību daļa

07.12.2017.