Iznācis gada pēdējais “Ķekavas Novads” izdevums

Ķekavas novada pašvaldības informatīvā izdevuma “Ķekavas Novads” decembra izdevums ar optimistu raugās nākamajā gadā - 2017. gada nogalē stiprināta pašvaldības un Ķekavas novada uzņēmēju sadarbība, virzīti jauni ceļu projekti Ķekavas novadā, izstrādāta vienota kārtība skolēnu pārvadājumu organizēšanai un plānota Ķekavas-Bordesholmas sadraudzības 25. gadskārta.

Tāpat decembra izdevumā lasāms par SIA “Ķekavas nami” tikšanos ar Daugmales pagasta iedzīvotājiem un atkritumu apsaimniekošanas maksu izmaiņām Ķekavas novadā. Tepat atrodami Ķekavas novada skolēnu autobusu maršrutu saraksti, konkursa “Uzmirdzi Ķekavas novadā” pieteikuma forma, kā arī Ziemassvētku un gadumijas pasākumu kalendāri.

Pašvaldības informatīvā izdevuma "Ķekavas Novads" decembra izdevumu elektroniskā formātā iespējams lasīt šeit.

Sabiedrisko attiecību daļa

12.12.2017.