Noslēgusies pieteikšanās rotājumu konkursam“Uzmirdzi Ķekavas novadā 2017”

22. decembrī noslēgusies pieteikumu iesniegšana rotājumu konkursam “Uzmirdzi Ķekavas novadā 2017”. Dalībnieku vērtēšana sākās 27. decembrī, kad vērtēšanas komisija apbraukāja novadu, noskaidrojot labāk izrotātos objektus divās kategorijās – individuālās dzīvojamās mājas un uzņēmumi vai sabiedriskas iestādes. Līdz 12. janvārim iedzīvotāji var nobalsot par savu simpātiju.

Visu decembri ikviens novada iedzīvotājs varēja pieteikt kādu objektu novadā, kas svētku gaidīšanas laikā izrotāts īpaši krāšņi un radoši. Noslēdzoties konkursa pirmajam posmam – pieteikumu iesniegšanai –, konkursa žūrija jau 27. decembrī sāks pieteikto objektu apskati, lai 10 punktu skalā izvērtētu pieteiktos objektus atbilstoši septiņiem vērtēšanas kritērijiem.

Konkursa vērtēšanas komisiju veido 5 eksperti:

• Dzintra Medne – Ķekavas novada domes deputāte, Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja;
  • Aldis Mikanovskis – Ķekavas novada pašvaldības galvenais arhitekts;
  • Sigita Varika – Ķekavas novada pašvaldības Vides un labiekārtošanas daļas vadītāja;
  • Inga Zālīte-Cērūze – Ķekavas Mākslas skolas direktore;
  • Velga Kūkuma – Ķekavas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību daļas fotogrāfe, Mākslas skolas pasniedzēja.

Pieteiktie objekti tiks vērtēti divās kategorijās – individuālās dzīvojamās mājas un uzņēmumi vai sabiedriskas iestādes. Pieteikto objektu vērtējumu veidos septiņos vērtēšanas kritērijos iegūto punktu summa. Viena vērtēšanas komisijas locekļa vienam objektam piešķirtais maksimālais vērtējums var būt 70 punkti. Par labākajiem katrā kategorijā tiks atzīti tie objekti, kas, saskaitot visu vērtēšanas komisijas locekļu piešķirtos punktus, ieguvuši visaugstāko rezultātu.

Interneta balsojumā tiks noteikta "Iedzīvotāju simpātija". Par savu favorītu iespējams nobalsot līdz 12. janvārim. Rotājumu konkursa "Uzmirdzi Ķekavas novadā 2017" balsojums nominācijā "Iedzīvotāju simpātija" pieejams šeit.

Konkursa laureāti tiks paziņoti svinīgajā apbalvošanas ceremonijā 18.janvārī, sadalot balvu fondu 1400 eiro apmērā. Naudas balvas saņems trīs labākie dalībnieki katrā vērtēšanas kategorijā un papildu nomināciju "Oriģinālākais Ziemassvētku noformējums" un "Centīgākais mākslinieks" uzvarētāji. Tikmēr "Iedzīvotāju simpātija" iegūs pārsteiguma balvu.

Ar pilnu konkursa nolikumu var iepazīties šeit.

Sabiedrisko attiecību daļa

22.12.2017.