Dome lemj par satiksmes organizācijas izmaiņām Jaunatnes ielā

Uzlabojot ceļu satiksmes organizāciju un drošību Baložos, Ķekavas novada dome decembrī lēma par satiksmes organizācijas maiņu Jaunatnes ielas posmā no Smilšu līdz Skolas ielai, kā arī terminētas autostāvvietas izveidi pie pirmsskolas izglītības iestādes (PII) “Avotiņš”.

Izskatot Ķekavas novada PII “Avotiņš” padomes iesniegumu par nepieciešamību uzlabot satiksmes organizāciju Jaunatnes ielā, Baložos, tika pieņemts lēmums mainīt satiksmes organizāciju posmā no Smilšu ielas līdz Skolas ielai. Izmaiņas paredz jaunu ceļa zīmju uzstādīšanu, tādējādi organizējot satiksmi vienā virzienā no Smilšu ielas līdz Skolas ielai. Tāpat jaunās izmaiņas paredz terminētas autostāvvietas izveidi pirms PII “Avotiņš” teritorijas žoga, kur automašīnas varēs novietot uz laiku līdz 15 minūtēm darba dienās no plkst. 7.00 līdz 9.00.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un aicinām savlaicīgi iepazīties ar plānoto ceļu satiksmes organizācijas shēmu šeit.

Ceļa zīmes plānots uzstādīt līdz janvāra beigām, ja būs piemēroti laika apstākļi ceļa zīmju uzstādīšanai.

Sabiedrisko attiecību daļa

02.01.2018.