Jauniešu simfoniskais orķestris ielūdz uz simtgades ieskaņas koncertu

Ķekavas novada Jauniešu simfoniskais orķestris 24. februārī plkst. 14.00 aicina uz Latvijas simtgades ieskaņas koncertu Ķekavas Mūzikas skolas zālē. Koncerts galvenokārt būs veltīts latviešu komponistu mūzikai, taču klausītājus priecēs arī orķestra iemīļotu ārzemju komponistu skaņdarbi.

Šī gada lielākie notikumi orķestrim saistās ar Latvijas simtgadi, tostarp 24. februārī gaidāmo Simtgades ieskaņas koncertu, kurā klausītāji varēs dzirdēt latviešu komponistu mūziku, kā arī arī orķestrim iemīļotu un interesantu dažādu laikmetu ārzemju komponistu skaņdarbus.

Koncerta programma:

• Andrejs Jurjāns (1856-1922). Jandāls no Simfoniskās svītas Latvju dejas
  • Jānis Ivanovs (1906-1983). 2. daļa no Koncerta vijolei un orķestrim. Vijoles solo – Marta Aurēlija Rando
  • Ādolfs Skulte. (1909-2000). Habanēra no baleta Negaiss pavasarī
  • Ž. B. Murē. 1. svīta orķestrim
  • Dž. Verdi. Prelūdija operai “Traviata”
  • Dž. Hovards. Fantastic Beasts and Where to Find Them
  • A. Piacolla. Adios Nonino
  • B. Andersons, S. Andersons, B. Ulveus. Mamma Mia

Gaidāmajā koncertā kopā ar Ķekavas novada Jauniešu simfonisko orķestri uzstāsies Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas audzēkne Marta Aurēlija Rando, atskaņojot 2. daļu no Jāņa Ivanova koncerta vijolei un orķestrim.

Kopumā Ķekavas novada Jauniešu simfoniskais orķestris šogad piedalīsies vairākos valsts simtgadei veltītos pasākumos, tostarp 21. aprīlī gaidāmajā Kurzemes jauniešu orķestru festivālā Kandavā, Latvijas jauniešu simfonisko orķestru lielkoncertā “Svētki ar orķestri” 4. maijā, kā arī projektā “Senās uguns nakts”, kas norisināsies 25. augustā.

Aicināti visi interesenti!

Sabiedrisko attiecību daļa