Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņi uzstāsies uz vienas skatuves ar pasaules līmeņa mūziķiem

Otrdien, 27. februārī, mūzikas skolu audzēkņi no visas valsts pulcējās Spīķeru koncertzālē, lai cīnītos par vietu Latvijas simtgades jauniešu orķestrī. Iespēju uzstāties kopā ar pasaulē atzītiem mūziķiem simtgades koncertā “Dzimuši Latvijā” ieguvuši arī Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņi.

Esam lepni, ka mūsu novadnieki – Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņi Mārtiņš Starostnieks, Evelīna Arta Jakuškina un Reina Fingere –, pateicoties lieliskām muzicēšanas prasmēm, ieguvuši iespēju 24. jūlijā kopā ar orķestri piedalīties īpašā koncertā “Dzimuši Latvijā”.

Koncertā, kas 24. jūlijā norisināsies Dzintaru koncertzālē, orķestrim būs unikāla iespēja uzstāties uz vienas skatuves kopā ar starptautiski atzītām latviešu akadēmiskās mūzikas zvaigznēm, tostarp operdziedātāju Kristīni Opolais un akardeonisti Kseniju Sidorovu.

Sabiedrisko attiecību daļa

28.02.2018.