Pasniegtas Jauniešu gada balvas 2017

Jau piekto gadu pēc kārtas pasniegtas Jauniešu gada balvas par iepriekšējā gadā gūtajiem panākumiem, sasniegumiem, iedvesmošanu un atbalstu jauniešiem, kā arī jauniešu dzīvē iesaistītajiem.

Kā katru gadu, uzvarētāji nominācijās tika noteikti pēc anketu aizpildīšanas gan Ķekavas novada skolās, gan interneta balsojumā.

Pasākums Doles Tautas namā šogad norisinājās mākslinieciskā gaisotnē, jo vakara atmosfērai vijās cauri stāsts par šī gada laureātiem, kas mūsu pelēcīgo ikdienu iekrāso košākās krāsās! Pasākuma vadītājs Arstarulsmirus aicināja katru balvas saņēmēju atstāt savu krāsas triepienu uz audekla, kas pasākuma noslēgumā veidoja vienu lielu, kopīgu mākslas darbu.

Balvas šogad tika pasniegtas sekojošās nominācijās:

• Gada pasākums - 1.septembra Zinību dienas pasākums “Zinību dienas virpulī”
  • Jauniešu deputāts – Baložos Juris Žilko
  • Jauniešu deputāts - Ķekavā Aigars Vītols
  • Jauniešu deputāts - Daugmalē Andris Ceļmalnieks
  • Foršākā skolotāja Baložos - Laura Dudareva
  • Foršākais skolotājs Ķekavā - Jānis Bebers
  • Foršākā skolotāja Daugmalē – Zane Miķelsone
  • Sportiskākie jaunieši Baložos - Ernests Ronis un Kristiāns Lisments
  • Sportiskākie jaunieši Ķekavā - Klāvs Jansons un Emmija Ivule
  • Sportiskākā jauniete Daugmalē – Betija Alaine
  • Talantīgākais jaunietis Ķekavā - Dženete Elēna Dumpe
  • Talantīgākais jaunietis Baložos - Linda Torando
  • Talantīgākais jaunietis Daugmalē - Alberts Vareiko
  • Gada jaunietis – iedvesmotājs - Sebastians Plaudis
  • Jaunietis - gada lepnums - Herta Bāgante
  • "Jauniešiem garšo!" - Krodziņš “Bambaleo”
  • Gada uzņēmējs – SIA “Auteks”

Pateicības pasniegtas arī citiem uzņēmumiem, kas atbalstījuša jauniešu centra organizētos pasākumus - SIA “Attach”, “Baldones Waterjump”, SIA “Master foto”, ekspress restorānam “Ņamma”, “Jump in” studijai un “JV Dance Club” deju studijai.

Jauniešu centra kolektīvs ikvienam jaunietim un ar jauniešiem saistītajiem iedvesmotājiem novēl aizraujošu un neaizmirstamu Latvijas simtgades gadu! Lai arī turpmāk starp mums ir aktīvi, iedvesmojoši, veiksmīgi un radoši jaunieši ar kuriem varam lepoties!

Ķekavas Jaunatnes iniciatīvu centrs

19.03.2018.