Ķekavas novada deju kolektīvi veiksmīgi aizvada skati Jaunolainē

Jaunolaines kultūras namā svētdien notika XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku Deju lieluzveduma "Māras zeme" repertuāra pārbaudes skate Pierīgas apriņķa deju kolektīviem, kurā piedalījās 32 kolektīvi no septiņiem Pierīgas novadiem, tostarp Ķekavas novada dejotāji.

Kā liecina žūrijas komisijas protokols, desmit deju kolektīvu sniegums tika novērtēts ar augstāko pakāpi, divdesmit – ar pirmo pakāpi, tikai viens – ar otro pakāpi un vēl viens skatē piedalījās, nepretendējot uz piedalīšanos Deju svētkos.

Īpaši veiksmīgi Pierīgas apriņķa deju kolektīvu skatē bijuši Ķekavas novada deju kolektīvi. Augstāko novērtējumu ieguva Ķekavas kultūras nama bērnu deju kolektīvs "Daina" un Ķekavas vidusskolas tautas deju kolektīva "Ķekaviņa" otrais sastāvs, Katlakalna tautas nama jauniešu deju kolektīvs "Katlakalns", Ķekavas kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs "Zīle", kā arī Baložu kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs "Baloži".

Plašāk aicinām lasīt aprinkis.lv.

Aprinkis.lv

27.03.2018.