Ķekavas novada pašvaldības policija pasniedz profesionālās ievirzes nodarbību Ķekavas vidusskolas 8. klasei

Iesaistoties aktivitātēs profesionālās orientēšanas jomā Ķekavas novada pašvaldība sadarbībā ar Pašvaldības policiju 14. februārī organizēja profesionālās ievirzes nodarbību Ķekavas vidusskolas 8. klases skolēniem par policijas darba specifiku.

Ķekavas novada pašvaldības policijas priekšnieks Māris Bomiņš un vecākā kārtībniece Ilga Ņikuļina pasniedza nodarbību, kurā skolēniem bija iespēja uzzināt visu par policijas funkcijām, uzdevumiem un nepieciešamo izglītību darbam policijā, iepazīties ar policista ekipējumu un speclīdzekļiem, kā arī izspēlēt „Lomu spēli” par ikdienas darbu izsaukumā un pārkāpuma novēršanu.

Skolēni izrādīja īpašu aktivitāti un ieinteresētību, uzdodot jautājums un iesaistoties lomu spēlē, tāpēc arī turpmāk skolēniem tiks organizētas profesionālās ievirzes nodarbības dažādās jomās.

Sabiedrisko attiecību daļa