Nākotnes ielā atsevišķos ceļa posmos atjaunos asfalta segumu un veidos jaunas ietves

Jau jūnija sākumā, skolēniem beidzot mācību gadu, tiks uzsākta Nākotnes ielas asfalta seguma atjaunošana un gājēju ietves pārbūve ceļa posmā no Dienvidu ielas līdz Mūzikas skolas stāvlaukumam.

Tāpat projekta ietvaros tiks izbūvēta jauna ietve no Mūzikas skolas stāvlaukuma līdz tās ieejai, kā arī ierīkots apgaismojums. Paralēli notiks gājēju ietves izbūve un ielu apgaismojuma ierīkošana arī posmā no Nākotnes ielas 14 līdz Nākotnes ielai 36 a.

Plānots, ka Nākotnes ielā visi remontdarbi tiks pabeigti līdz oktobrim, savukārt līdz tam iedzīvotājiem būs jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem, par kuriem sabiedrība tiks informēta atsevišķi.

Sabiedrisko attiecību daļa

02.05.2018.