Labdarības bumbu rallijs jau trešo reizi Ķekavā

Jau trešo gadu Ķekavā 16. jūnijā plkst. 14.00 notiks aizraujošais pasākums „Labdarības bumbu rallijs”, kas sniegs gandarījumu gan par saziedotajiem eiro iedzīvotāju labajiem darbiem, gan atraktīvi krāsainu bumbiņu sacensībā ļaus cīnīties par balvām.

Arī šogad iedzīvotāji aicināti piedalīties Labdarības bumbu rallijā Ķekavas novada svētkos un izcīnīt balvu, reizē arī ziedojot Ķekavas novada fonda (ĶNF) projektu programmai “Savam novadam”.

Jau šoruden iedzīvotāji varēs saņemt atbalstu savām iecerēm. Projektu konkursa mērķis - pilnveidojot sevi un vairojot cilvēku līdzatbildību, radīt jaunas iespējas Ķekavas novada attīstībai, piemēram, izveidot bērnu rotaļu laukumus, sakoptas taciņas, organizēt dažādus pasākumus Ķekavas novadā.

Par pagājušā gadā savāktajiem ziedojumiem ir īstenoti vairāki projekti – uzstādītas suņu atkritumu urnas, kas uzlabo vides kvalitāti Ķekavā. Mellupu sociālā nama apkārtējo māju iedzīvotāji labiekārtoja apkārtni un ierīkoja pulcēšanas vietas zaļo zonu. Ir ieklāta cietā pamatne atkritumu konteineru novietnes laukumam Smilšu ielā Baložos. Bet līdz jūnijam Baložu pilsētas Bērzu ielā  tiks uzstādīts brīvdabas trenažieris.

Sacensību kartes pieejamas:

• Ķekavas novada Tūrisma koordinācijas centrā, Rīgas ielā 26, Ķekavā;
  • Ķekavas kultūras namā, Gaismas ielā 17, Ķekavā;
  • Baložu pilsētas kultūras namā, Skolas ielā 4, Baložu pilsētā;
  • Daugmales multifunkcionālajā centrā, "Skola", Daugmales pagastā;
  • Katlakalna tautas namā, Pļavniekkalna ielā 35, Katlakalnā.

Bumbu rallija sacensībās, iegādājoties sacensību karti, ikviens saņem unikālo numuru. Numurs tiek uzrakstīts uz bumbas, kura vienlaikus ar citām tiks iebērta Ķekavas upītē. Tās bumbas, kas, pārvarot šķēršļus, finišēs pirmās, izcīnīs saviem īpašniekiem balvas, kuras sarūpējuši vietējie uzņēmēji.

Sacensību uzvarētāji tādā secībā, kā finišēs bumbas, varēs izvēlēties sev vēlamāko balvu no sarūpētā balvu groza. Labdarības bumbu rallju” organizē Ķekavas novada fonds.

Ķekavas novada fonds

16.05.2018.