Vokālais ansamblis “Rasa” piedalīsies muzikālajā uzvedumā "Vilkam tāda dvēselīt`"

Ķekavas vidusskolas vokālais ansamblis "Rasa", iegūstot īpaši augstus sasniegumus Latvijas mēroga konkursā "Balsis" šogad piedalīsies Dziesmusvētkos bērnu vokālo ansambļu muzikālajā uzvedumā "Vilkam tāda dvēselīt". Pirmais koncerts notiks 6.jūlijā, savukārt pārējie divi, uz kuriem vēl iespējams iegādāties biļetes, 7.jūlijā Dailes teātrī.

Kā norāda Ķekavas vidusskolas vokālā ansambļa “Rasa” vadītāja Dace Bula, gatavošanās šim uzvedumam notika visu 2017./2018. mācību gadu. Komponisti Reinis Sējāns un Andris Sējāns speciāli šai  izrādei ir radījuši jaundarbus, komponējuši dziesmas katram ansamblim. “Mūsu kolektīvam tā ir "Lietus vokalīze" un kopdziesmas, tāpat tika iestudēta interesanta horeogrāfija. Darbs bija ļoti darbietilpīgs, grūts, bet patīkams, tādēļ gandarījuma sajūta par paveikto ir jo īpaši liela. Ansambļa meitenēm tā bija lieliska pieredze strādāt ar izrādes režisori, horeogrāfu un abiem komponistiem”, norāda Dace Bula.

Plašāk par muzikālo uzvedumu var lasīt šeit.

Dace Bula
Ķekavas vidusskolas vokālā ansambļa "Rasa" vadītāja

25.06.2018.