Ķekavas novadā skolēnu autobusi kursēs 14 maršrutos

Arī jaunajā mācību gadā Ķekavas novada pašvaldība nodrošinās skolēnu pārvadāšanas pakalpojumus visos iepriekšējos 14 autobusu maršrutos, Pašvaldība nodrošina transportu skolēniem uz skolu un atpakaļ no izglītības iestādes, kā arī piedāvā speciālu autobusa maršrutu darbdienu vakaros, lai mūzikas, mākslas un sportu skolu audzēkņi varētu nokļūt mājās no interešu izglītības nodarbībām.

Tāpat mazajiem bērnudārzu “Avotiņš” (Baložos), “Zvaigznīte” (Valdlaučos) un “Bitīte” (Katlakalnā) audzēkņiem ir lieliska iespēja doties ar peldēt apmācībām Ķekavas peldbaseinā.

Pašvaldība aicina skolēnu autobusa pasažierus un viņa vecākus iepazīties un pārrunāt uzvedības noteikumus transportlīdzeklī, kā arī ceļu satiksmes noteikumus.

Ķekavas novada pašvaldība novēl patīkamu un drošu ceļu!

Sabiedrisko attiecību daļa
31.08.2018.