4. septembrī Ķekavā varēs apskatīt iespaidīgu ceļojošo zirgu karavānu

Rīt, 4. septembrī, no plkst. 8.30 līdz 9.00 Ķekavas centrā, pie vecās Ķekavas sākumskolas ēkas, Skolas ielā,  varēs apskatīt iespaidīgu 17 zirgu karavānu ar astoņiem krāšņiem ratiem, ziņo karavānas koordinators Latvijā Anris Krieviņš. Iedzīvotāju ievērībai – šajā laika posmā minētajā vietā nevarēs novietot auto.

Šī zirgu karavāna piedalās unikālajā projektā “Titānu Tūre 2018: no Brikes līdz Novgorodai” (“Titanen on Tour: Von Brügge Bis Nowgorod”),  šķērsojot vairāk kā 2300 km no Vācijas līdz Krievijai un  piestājot vairākās vietās, tostarp, Ķekavā - lai priecētu iedzīvotājus un simboliski nestu vēstījumu par mieru, sadraudzību un brīvību vienotā Eiropā. Viesošanās laikā projekta tiks  pasniegta simbolisku dāvana – zvans Doles-Ķekavas evaņģēliski luteriskajai baznīcai.

Zirgi ar pavadoņiem savu ceļojumu no Brikes pilsētas Vācijā uzsāka 22. jūlijā, un šķērsojot Vāciju, Poliju, Lietuvu, Latviju un Igauniju, oktobra sākumā paredzēts nonākt galamērķī – Krievijas pilsētā Novgorodā.

Sabiedrisko attiecību daļa

03.09.2018.