Aicina pakalpojumu sniedzējus uz apspriedi par moduļu tipa būves projektēšanu un būvniecību

Ķekavas novada pašvaldība plāno veikt iepirkumu “Par moduļu tipa būves projektēšanu un būvniecību pie Ķekavas vidusskolas Gaismas ielā 9, Ķekavā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā. Lai uzklausītu nozares pārstāvju viedokļus, pašvaldība aicina ieinteresētos piegādātājus un pakalpojuma sniedzējus uz apspriedi 25. septembrī Ķekavas novada pašvaldībā.

Pašvaldība, pamatojoties uz iepirkuma likuma 18. panta 2 daļu, veiks apspriešanos ar ieinteresētajiem piegādātājiem/pakalpojuma sniedzējiem  par moduļu tipa būves projektēšanu un būvniecību.

Plānotie jautājumi:

• Plānotais būvdarbu veikšanas termiņš;
  • Plānotās nesošo Būvkonstrukciju risinājumu iespējas;
  • Plānotās piebūves  būvdarbu veikšana blakus publiskai ēkai nepārtraucot objekta darbību.

Tikšanās paredzēta šī gada 25. septembrī plkst. 10.30 Gaismas ielā 19, K-9, 24.kabinetā, Ķekavā, Ķekavas novadā.

Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā 14. augustā tika publicēts iepriekšējais informatīvais paziņojums par plānoto iepirkumu. Paziņojumu iespējams apskatīt šeit.

Par Ķekavas vidusskolas moduļu piebūves projektēšanu un būvniecību

Modeļu plānotais izvietojums

Papildu informācijai: