Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu darbus novērtē starptautiskā konkursā “LIDICE 2018”

Čehijas Republikā noslēdzies jau 46. starptautiskais bērnu mākslas konkurss “LIDICE 2018”.  Lepojamies – starp konkursa laureātiem arī Ķekavas Mākslas skolas audzēkņi.

Otrdien, 25. septembrī, Rīgas domes telpās norisinājās Čehijas Republikas vēstniecības rīkotā laureātu apbalvošanā, kurā piedalījās seši Ķekavas Mākslas skolas audzēkņi un pedagogi. Medaļu "Lidices roze" ieguva Mariss Zušs (sk. V. Kūkuma), savukārt goda raksti pasniegti – Ancei Grīnvaldei (sk. Z.Ozoliņa-Šneidere), Dāvim Upeniekam, Sintijai Markevičai (sk. V. Kūkuma), Aleksim Kalnājam un Anitai Kūdei (sk. L.Auziņa).

Kopumā konkursam šogad tika iesūtīti gandrīz 30 000 dažādās vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas tehnikās radīti bērnu un jauniešu darbi no 79 valstīm, kurus vērtēja starptautiska žūrijas komisija. No Latvijas konkursā tika pieteikti 758 darbi, no kuriem apbalvojumus ieguva 29 darbu autori. Augstāko vērtējumu – medaļu "Lidices roze" – ieguva divi autori, savukārt 27 autori saņēma goda rakstus.

Sabiedrisko attiecību daļa

27.09.2018.