Godinās labākos Ķekavas novada pedagogus

Piektdien, 5.oktobrī, īpašajā godināšanas pasākumā tiks sveikti Ķekavas novada izglītības iestāžu pedagogu konkursa laureāti. Kopumā konkursam pieteikti 11 skolotāji trīs nominācijās.

Jau tradicionāli oktobrī, gaidot Skolotāju dienu, Ķekavas novada pašvaldība rīko konkursu “Labākais skolotājs Ķekavas novadā 2017./2018. mācību gadā”. Konkursa mērķis ir  apzināt un izvērtēt pedagogu darba rezultātus izglītības jomā, motivēt viņus radošai darbībai audzināšanas darbā, mācību priekšmetu metodikā un sabiedriskajās aktivitātēs, kā arī izteikt pateicību un apbalvot izglītības iestāžu pedagogus par ieguldījumu mācību un audzināšanas darbā.

Saskaņā ar konkursa nolikumu, pretendentus konkursā varēja pieteikt trīs nominācijās - „Labākais skolotājs pirmsskolas izglītības programmā”, „Labākais skolotājs vispārējās izglītības programmā” un „Labākais skolotājs profesionālās ievirzes izglītības programmā”.

Svinīgais pasākums norisināsies Baložu vidusskolas aktu zālē, tajā tiks sumināti 11 iedvesmojoši cilvēki, kuru ikdienas darbu atzinīgi novērtējuši kolēģi, audzēkņi un konkursa komisija. Šī gada izvirzītie nominanti:

Izglītības daļa

02.10.2018.