Sporta kompleksa baseinā Valentīndienas vakara pelde bez lielā apgaismojuma

Sagaidot Valentīndienu, Ķekavas vidusskolas sporta kompleksa peldbaseinā 14. februārī no plkst. 20.00 līdz plkst. 23.00 tiks izslēgts lielais baseina apgaismojums, radot unikālu atmosfēru mierīgai vakara peldei.

Kā stāsta Ķekavas vidusskolas sporta kompleksa pārstāvis Raitis Škutāns, peldējums bez lielā apgaismoja jau kļuvis par iecienītu aktivitāti baseina apmeklētāju vidū. Pirmo reizi pelde tikai LED apgaismojumā tika organizēta Pasaules Dabas Fonda akcijas “Zemes stunda” laikā, taču labās atsauksmes mudinājušas šādus peldējumus rīkot biežāk.

Baseina noslodzes grafikam, darba laikam un izcenojumam iespējams sekot līdzi Ķekavas novada pašvaldības Sporta aģentūras mājaslapā, savukārt papildu informāciju par piedāvātajām nodarbībām var uzzināt, zvanot pa tālr. 25730584.

Administratīvā pārvalde

12.02.2019.