Radošā pēcpusdiena topošajiem un esošajiem Ķekavas novada uzņēmējiem

Ķekavas novada pašvaldība sadarbībā ar Ķekavas novada uzņēmēju padomi aicina Ķekavas novada uzņēmējus – vadītājus, menedžerus, mājražotājus u.c. interesentus – piedalīties bezmaksas lekcijā “Kur un kā meklēt jaunus klientus”.

Lekcijas laikā noskaidrosiet:

• ko vēlas sagaidīt klienti;
  • kā pareizi veidot piedāvājumus;
  • vairāk kā 39 kanālus jaunu klientu piesaistē un satura izveidē;
  • kas stimulē klientu lojalitāti pret uzņēmumu;
  • kādēļ uzņēmumi pārtrauc sadarbību ar esošajiem klientiem un meklē jaunus sadarbības partnerus.

Lekciju vadīs Jānis Viegliņš, Pārdošanas skolas vadītājs un dibinātājs, pārdošanas, komunikācijas un izaugsmes treneris pie kura zināšanas gūst Latvijā labi pazīstami uzņēmumi, piemēram, Circle K, Ergo, Venden, Euronics, Bite Latvija, Samsung, Rimi u.c. Pārdošanas skolas organizētās apmācības gadā apmeklē ap 5000 cilvēkiem, no 28 dažādu nozaru uzņēmumiem. Jānis Viegliņš ieguvis maģistra grādu uzņēmējdarbībā, ir pasniedzējs augstskolā un vairāku publikāciju autors Latvijas vadošajos biznesa laikrakstos.

Lekcijas norises datums: 26. februāris.

Vieta un laiks: Ķekavas kultūras nams, 1. stāva zāle, no plkst. 17.00 līdz 19.00.

Pieteikšanās: zvanot pa tālr. 22020936 vai sūtot pieteikumu uz e-pasta adresi anita.skuja@knup.lv.

Pirms lekcijas, plkst. 16.00 jaunos uzņēmējus aicinām apmeklēt Info stundu par iespējām, atbalstu un pieteikšanos LIAA Jūrmalas biznesa inkubatorā. Plašāka informācija te https://www.facebook.com/events/2270430949882917/.

Ķekavas novada uzņēmēju padome

14.02.2019.