Advokatūras dienas 2019 Ķekavas novadā

Advokatūras dienās 14. un 15. martā Ķekavas novada iedzīvotājiem būs iespēja saņemt zvērinātu advokātu bezmaksas konsultācijas juridiskajos jautājumos.

Advokatūras dienu 2019 ietvaros bezmaksas juridiskās konsultācijas Ķekavas novadā iedzīvotājiem sniegs zvērināti advokāti:

Imants Muižnieks (imants@imadvocatus.com)

14. marts plkst. 10.00 – 15.00 Ķekavas novada pašvaldība, 1.stāvs, 1.kabinets.

(Gaismas iela 19, K-9-1, Ķekava)

Līga Šime (liga@simis.lv)

14. marts plkst. 12.00 – 18.00 Baložu pilsētas bibliotēka

(Skolas iela 4, Baloži, Ķekavas novads)

Normunds Streņģe (normundsstrenge@inbox.lv)

15. marts plkst. 10.00 – 12.00 Baložu pilsētas bibliotēka

(Skolas iela 4, Baloži, Ķekavas novads)

Iedzīvotāji konsultācijās var vērsties par jautājumiem cilvēktiesībās, ģimenes tiesībās (tostarp laulības šķiršana, uzturlīdzekļu piedziņa u.c.), darba, mantojuma tiesībās, kā arī nekustamo īpašumu jautājumos, krimināltiesībās, komerctiesībās, administratīvajās tiesībās un fizisko personu datu aizsardzības jautājumos.

Tā kā konsultāciju laiks ir ierobežots, iedzīvotāji ir aicināti individuāli sazināties ar izvēlēto advokātu, uz norādīto e-pastu nosūtot juridiskās problēmas izklāstu.

Advokatūras dienas 2010. gadā iedibināja Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģija ar mērķi popularizēt zvērināta advokāta profesijas misiju – darboties sabiedrības interesēs, sniedzot tai praktisku palīdzību pēc labākās sirdsapziņas likumiem.

Administratīvā pārvalde

26.02.2019.