Ķekavas novada vēlēšanu komisija aicina pieteikties darbam vēlēšanu iecirkņu komisijās

Atbilstoši Republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņu komisiju likumam un saskaņā ar „Pašvaldību vēlēšanu iecirkņu komisiju izveidošanas instrukciju”, Ķekavas novada vēlēšanu komisija aicina līdz 5.aprīlim pieteikt vēlēšanu iecirkņu komisiju locekļu kandidātus darbam 2019.gada Eiropas Parlamenta vēlēšanās, kas notiks 2019. gada 25. maijā.

Par iecirkņa komisijas locekli var pieteikt ikvienu vēlētāju:

• kurš prot latviešu valodu;
  • kurš vēlēšanās nav pieteikts par deputāta kandidātu vai nav pilnvarotā persona kandidātu saraksta iesniegšanai;
  • kuram ir vismaz vispārējā vidējā izglītība;
  • kurš nav Eiropas Parlamenta, Saeimas vai attiecīgās republikas pilsētas domes vai novada domes deputāts;
  • kurš  nav citas vēlēšanu komisijas loceklis vai citas iecirkņu komisijas loceklis.

Latvijas vēlēšanu iecirkņa komisijas locekļa kandidāta pieteikuma anketa pieejama te.

Izdrukātu un aizpildītu pieteikumu lūdzam personīgi iesniegt Ķekavas novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētājai Aija Videniecei (Ķekavas novada pašvaldībā, 2.stāvā, 16.kabinetā, Gaismas ielā 19 k-9-1, Ķekavā).

Eiropas Parlamenta vēlēšanas Ķekavas novadā notiks septiņos vēlēšanas iecirkņos:

Iecirkņa Nr.

Iecirkņa nosaukums

Iecirkņa adrese

762.

BALOŽU PILSĒTAS PĀRVALDE

Uzvaras prospekts 1A, Baloži, Ķekavas novads

780.

DAUGMALES PAGASTA PĀRVALDE

"Salnas", Daugmale, Daugmales pagasts, Ķekavas novads

785.

ĶEKAVAS KULTŪRAS NAMS