Lieldienu ceļvedis

Nedēļas nogalē no 18. aprīļa līdz 22.aprīlim iedzīvotājus priecēs dažādas Lieldienu aktivitātes, koncerti, kā arī pirmais šī gada brīvdabas tirgus.

18.aprīlis:

• Plkst.19.00, Doles-Ķekavas ev.lut. baznīcā notiks Zaļās ceturtdienas dievkalpojums. Dievkalpojumā dziedās draudzes ansamblis.
  • Plkst.19.30, Doles Tautas namā kinofilma- Gata Šmita krimināldrāma “1906”. Biļetes EUR 3.00.
  • Plkst.20.00-03.00, Ķekavas sporta klubā notiks Nakts telpu futbola turnīrs "Ķekavas novada kauss 2018".

19.aprīlis:

• Plkst.09.00-22.00, Ķekavas sporta klubā notiks Ķekavas novada atklātais čempionāts Galda spēļu daudzcīņā.
  • Plkst.10.00, Doles-Ķekavas ev.lut. baznīcā notiks Lielās piektdienas dievkalpojums. Dievkalpojumā dziedās draudzes ansamblis.
  • Plkst. 11.00-18.00, Daugmales pamatskolā notiks Volejbola turnīrs “Daugmales kauss 2019”.
  • Plkst.18.30 notiks Krusta ceļš Ķekavā. Pulcēšanās pie Doles-Ķekavas ev.lut. baznīcas.

20.aprīlis:

• Plkst.10.00-16.00, Baložu vidusskolas Sporta kompleksā notiks Velokross Baloži 1.posms.
  • Plkst.10.00-16.00, Ķekavas sporta klubā notiks Suņu izstāde.
  • Plkst. 23.00, Doles-Ķekavas ev.lut. baznīcā notiks Nakts dievkalpojums "No tumsas- gaismā". Dievkalpojumā dziedās Ķekavas pagasta kultūras nama sieviešu koris „Daugaviete”, mākslinieciskā vadītāja Dace Bite.

21.aprīlis:

• Plkst.08.00-15.00, Ķekavā , pie Doles Tautas nama notiks Pavasara tirgus.
  • Plkst.09.00-16.00, Ķekavas sporta klubā notiks Suņu izstāde.
  • Plkst.10.00, Doles-Ķekavas ev.lut. baznīcā notiks Lieldienu dievkalpojums. Dievkalpojumā dziedās draudzes ansamblis.
  • Plkst.11.30, Daugmales multifunkcionālais centrā notiks Ingas Keirišas fotoizstādes „Pavasaris Daugmalē” atklāšana.
  • Plkst.12.00, Daugmales multifunkcionāklais centrā notiks koncerts "Atnāca Lieldiena " , ko ieskandinās lieli un mazi pašmāju mākslinieki. Pēc koncerta laukumā pie DMC radošās aktivitātes-olu kaujas, ripināšana, stafetes, Kendama sacensības, šūpošanās. Ieeja bez maksas.

22.aprīlis:

• Plkst. 12.00, Katlakalna Tautas namā notiks Lieldienu Lustes Katlakalnā- izrāde pašiem mazākajiem skatītājiem, koncerts, radošās darbnīcas, sportiskas aktivitātes, Lieldienu zupas baudīšana. Ieejas maksa- krāsota ola.
  • Plkst.16.00,  Baložu kultūras namā notiks akadēmiskās un populārās mūzikas koncertprogramma “Visa pasaule ziedos”. Programma veidota kā pavasara/vasaras romantiska ceļošana laikā - starp taureņiem un putniem, starp sauli un vasaras silto lietu, miglu rīta agrumā un siltajiem vasaras vakariem, ko ieskauj pasakaini saulrieti. To visu Jūs sadzirdēsiet, sajutīsiet un izbaudīsiet cauri gadsimtiem, no Štrausa valšiem, līdz latviešu komponistu saules pielietajām melodijām.

Tāpat līdz 10.maijam Baložu kultūras namā apskatāma izstāde “Baložu kūdras fabrikas un šaursliežu dzelzceļa vēsture”.

Administratīvā pārvalde

17.04.2019.