Odukalnā notika Komunistiskā genocīda upuru atcerei veltīts piemiņas brīdis

25. martā pie Komunistiskā genocīda upuru piemiņas zīmes Odukalnā kuplā skaitā pulcējās novadnieki, lai godinātu tos cilvēkus un viņu piederīgos, kuri ir pārdzīvojuši 1949. gada traģiskos notikumus.

Piemiņas pasākumu vadīja Valdis Ozols, atsaucot atmiņā vēsturiskos notikumus. Saksofona solo sniedza Viktorija Semeņenko, Leonīda Breikša dzeju „Lūgšana” un Ojāra Vācieša „Pūt, vējiņi” lasīja Privātās pamatskolas „Gaismas tilts 97” un Ķekavas vidusskolas audzēkņi skolotājas Silvijas Zītares vadībā.

Ķekavas novada Domes priekšsēdētājs Roberts Jurķis klātesošos aicināja nekad neaizmirst 1949. gada traģiskos notikumus, ciešanas un paveikto, kā arī vienmēr cienīt un godāt Latvijas valsti.

Pēc atceres brīža pie piemiņas akmens Odukalnā,  visi dalībnieki devās kopā noskatīties filmas Krustceļš un ...Igarka, Cerība un Taurenis Doles Tautas namā. Pēc tam bija iespēja aplūkot izstādi Ķekavas novadpētniecības muzejā.

Sabiedrisko attiecību daļa