Ķekavā diskutēs par bērna attīstībai labvēlīgu mācību vidi

Piektdien, 18.oktobrī, Pierīgas novadu pirmskolas izglītības iestāžu pedagogi no Ķekavas, Garkalnes, Siguldas, Olaines, Salaspils, Carnikavas un Ikšķiles novadiem piedalīsies konferencē “Bērna attīstībai labvēlīga mācību vide”, lai runātu par mācību procesam emocionāli drošu un dažādām aktivitātēm piemērotu vidi.

Lai īstenotu Valsts pirmsskolas izglītības vadlīniju mērķus, mācību procesam nodrošināma emocionāli droša un pārraugāma vide, daudzfunkcionāla un pārveidojama telpa, kas piemērota gan grupu nodarbībām, gan individuālam darbam, kurā ir vieta gan atpūtai, gan kustību aktivitātēm un rotaļām. Konferences laikā jomas eksperti un pedagogi diskutēs, kā vadlīniju mērķus īstenot dzīvē, kādi ir lielākie ieguvumi un izaicinājumi īstenojot projektu ,,Komptenču pieeja mācību saturā”.

Konferencē ar lekciju “Mērķtiecīga vides iekārtošana un uzturēšana bērna mācību iespēju radīšanai un atbalstam” uzstāsies projekta Skola2030 pirmsskolas pedagogu profesionālās pilnveides vecākā eksperte Arita Lauka, privātā bērnudārza radītāja un īpašniece, psiholoģe Kristīne Tomsone runās par sociāli emocionālo un fizisko vidi pirmsskolā, tāpat konferencē ar pieredzes un labās prakses stāstiem dalīsies pirmskolas izglītības iestāžu vadītāji un pedagogi.

Konference norisināsies Ķekava kultūras namā no plkst.10.00, plašāk ar programmu var iepazīties te.

Izglītības, kultūras un sporta pārvalde
10.10.2019.