Aktuālais brīvdienu ceļvedis

Tuvojas Valentīndiena un februāra romantiskākā nedēļas nogale, ko aicinām pavadīt kopā ar saviem mīļajiem! Ķekavas novadā brīvdienās būs iespējams gan doties uz kino un apmeklēt dažādus koncertus, gan doties pārgājienā pa purvu! Aktivitātes katrai gaumei, kas uzlabos garastāvokli un piepildīs sirdi ar pozitīvām emocijām!

Piektdiena, 14.februāris

Plkst.19.30, Katlakalna Tautas namā - kinofilma “Pilsēta pie upes”.

Sestdiena, 15.februāris

• No plkst. 09:00 Ziemas pārgājiens “Purva Kurpe 2020” (Baložu apkārtne – Medema purvs)
  • Plkst.11.00, pie Baložu vidusskolas stadiona - sacensības “Ziema 2020”.
  • Plkst.18.00, Katlakalna Tautas nams - koncerts “Ar mīlestību pasaulē...” Piedalās Madonas jauktais koris “Riola”, sieviešu koris “Magone”, Mētrienas amatierteātris “MaskaRāde”.
  • Plkst.19.00, Ķekavas kultūras namā - koncerts “Tu man blakus”. Piedalās mūziķis Miks Dukurs. Ieejas maksa 3 eiro.
  • Plkst.19.00, Daugmales multifunkcionālais centrs - koncerts mīlestībai “Duets „Mediante” (akordeons, vokāls) „Ķiršu madrigāls”. Ieeja bez maksas.

Svētdiena, 16.februāris

Plkst.16.00-18.00, Ķekavas vidusskolas sporta komplekss- Ģimeņu galda spēles un aktivitātes.

Līdz 29.februārim, Ķekavas novadpētniecības muzejā aicinām apmeklēt karikatūrista Dzintara Melņa personālizstādi "Melnis zīmē.lv", bet Ķekavas kultūras nama izstāžu zālē līdz 27.martam būs apskatāma mākslinieka Ilmāra Medinieka koka mākslas gleznu izstāde.

Administratīvā pārvalde
12.02.2020.