Turpinās Baložu vidusskolas piebūves būvniecība

Foto: Astrīda Vītola

8. aprīlī ir saņemts LR Finanšu ministra rīkojums Nr.148 „Par Ķekavas novada Domes ilgtermiņa saistībām”, saskaņā ar kuru pašvaldībai ir atļauts uzņemties ilgtermiņa saistības, lai pabeigtu Baložu vidusskolas piebūvi un sporta kompleksa pirmo kārtu.

Darbus veiks SIA „Abora”, kurš uzvarēja konkursā ar darbu izmaksām par 2,4 milj Ls. Darbus paredzēts uzsākt šajā mēnesī un pabeigt 6 mēnešu laikā.
Atgādinām, ka 2010. gada 25. novembrī 12 pašvaldības deputāti (R.Jurķis,A. Keisters, J.Krūmiņš,J. Jerums, I. Pihtovs, L.Voldeka, M.Volkovičs, L.Danilēviča,I. Malinauskas, E.Veispals,L. Žilko, I.Beļinskis) balsojot „par” nolēma lūgt atļauju LR Finanšu ministram uzņemties ilgtermiņa saistības, lai pabeigtu Baložu vidusskolas piebūvi un sporta kompleksa pirmās kārtas būvdarbus.

Attīstības daļas vadītāja Astrīda Vītola