Ķekavas novadpētniecības muzejs vērs durvis apmeklētājiem 2020. gada 21. maijā

Muzejs, verot durvis apmeklētājiem, piedalās kopējā muzeju informatīvajā kampaņā #TiekamiesTagad.
Tās ietvaros apmeklētāju ērtībai muzejā būs izvietoti spilgti dzelteni vienota dizaina un informācijas materiāli, kas veidoti saskaņā ar valstī noteiktajām sanitārā protokola prasībām un aicina apmeklētājus rūpēties par sev un apkārtējiem drošu viesošanos muzejā. Kampaņu organizē Latvijas muzeju biedrības biedri. Vairāk informācijas: www.muzeji.lv Tāpat platformā muzeji.lv iedzīvotāju ērtībai regulāri tiks apkopota informācija par apmeklējumu ierobežojumiem, atvērtajiem muzejiem un to piedāvājumiem.

Muzejs apmeklētājiem piedāvā –

• Pastāvīgā ekspozīcija “Ķekavas novada 5 stāsti”
  • Eilas Kalves grafiku izstāde “Iekštelpas”
  • E. Ozoliņa 90 gadu jubilejai veltītā izstāde “Vienmēr ar humoru un mīlestību!”
  • Skolēnu karikatūru zīmēšanas konkursa “Pa-smejies!” darbu izstāde
  • Kristapa Gulbja fotogrāfijas “Ķekavas novads no putna lidojuma”

Pirms apmeklēt muzeju, aicinām būt atbildīgiem:

• Apmeklētāji tiek lūgti apmeklēt muzeju, ja tiem nav saslimšanas simptomu.
  • Muzejā par biļetēm var norēķināties tikai skaidrā naudā – lūgums, ja iespējams, sagatavot precīzu naudas summu. (muzeja ekspozīcijas un izstāžu individuāls apmeklējums pieaugušie – 1,00 EUR, skolēni, studenti, pensionāri – 0,50 EUR, ekskursija pa muzeju – 1,50 EUR)
  • Muzejā ir jāievēro 2 metru distance no citiem apmeklētājiem, izņemot vienā mājsaimniecībā dzīvojošos. Ķekavas novadpētniecības muzejā vienlaicīgi drīkst atrasties četras ģimenes vai 15 individuālie apmeklētāji/ grupa līdz 15 cilvēkiem.
  • Skārienjūtīgās virsmas ar informāciju šobrīd nebūs pieejamas drošības apsvērumu dēļ.
  • Muzeja priekšmetiem nedrīkst pieskarties!

Aicinām sekot informācijai par Ķekavas novadpētniecības muzeja aktualitātēm www.parkulturu.lv un https://ej.uz/facebookkekavasmuzejs

Ar muzeja darbiniekiem var sazināties e-pastā muzejs@kekava.lv vai zvanot 28679514

Darba laiks:

Pirmdiena SLĒGTS
Otrdiena 10.00 - 17.00
Trešdiena 10.00 - 17.00
Ceturtdiena 10.00 - 17.00
Piektdiena 10.00 - 17.00
Sestdiena 10.00 - 15.00
Svētdiena SLĒGTS

Pārējā laikā muzejs atvērts uz iepriekšējiem pieteikumiem.

Ķekavas novadpētniecības muzejs
20.05.2020.