Apceļo Ķekavas novadu – dodies uz vietējām zirgaudzētavām!

Pavasarī, kad viss plaukst un zaļo, un gribas arvien vairāk pavadīt brīvo laiku svaigā gaisā, Ķekavas novada pašvaldība aicina kļūt par vietējo tūristu un apmeklēt kādu no novada zirgaudzētavām, kuras piedāvā atpūtu pie dabas, zirgu apskati, pasākumu organizēšanu, izjādes un fotosesijas ar zirgiem.

Saskarsme ar zirgiem dāvā cilvēkiem daudz pozitīvu emociju - tā ir iespēja ne tikai klātienē redzēt skaistos dzīvniekus, bet arī uzzināt vairāk par to kopšanu, kā arī doties izjādē, turklāt to ir iespējams izdarīt tepat - mūsu novadā.

Ķekavas novada Tūrisma koordinācijas centrs informē, ka novada teritorijā apmeklētājiem ir atvērtas četras saimniecības, kas nodarbojas ar zirgkopību un uzņem apmeklētājus. Tās piedāvā izjādes bez iepriekšējas pieredzes gan pieaugušajiem, gan bērniem, kā arī zirgu nomu, svētku pasākumus zirgaudzētavā un fotosesijas ar zirgiem.

Atbalsti vietējos un apmeklē kādu no Ķekavas novada zirgaudzētavām:

• SIA "Dabas zirgi, adrese: "Mežauļi", Plakanciems, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, tālr.:29330370, vairāk informācijas: www.dabaszirgi.lv
  • Izjādes ar zirgiem "Agates" , adrese: "Agates", Katlakalns, Ķekavas novads, tālr.29126410, vairāk informācijas: www.izjadesarzirgiem.lv;
  • Zirgu sēta "Dārziņi", adrese: ''Dārziņi'', Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, tālr. 28815944, vairāk informācijas: www.darzini.lv,
  • Biedrība “Zirguskola”, adrese: Rēderu iela 16, Katlakalns, Ķekavas novads, tālr. 29456286, www.zirguskola.lv.

Lai papildinātu zirgaudzētavu sarakstu, aicinām atsaukties tos audzētājus un saimniecības, kas uzņem apmeklētājus Ķekavas novadā, rakstot uz e-pastu: turisms@kekava.lv.

Administratīvā pārvalde
22.05.2020.