Ķekavas novada izglītības iestādes absolvēs 214 audzēkņi

Jūnijā, jūlijā un augustā Ķekavas novada izglītības iestādes absolvēs 9. un 12. klašu skolēni, kā arī interešu izglītības iestāžu audzēkņi. Aicinām iepazīties ar dokumentu svinīgās saņemšanas datumiem, tomēr atgādinām, ka šogad izlaidumi skolās noritēs bez ierastajām svinībām ar tuviniekiem.

Plānots, ka 2019./2020. mācību gadā Ķekavas novadā 9. klasi absolvēs 178 skolēni – 101 no Ķekavas vidusskolas, 52 no Baložu vidusskolas, 17 no Daugmales pamatskolas un 8 no privātskolas ‘’Gaismas Tilts 97’’. Savukārt, 12. klasi Ķekavas novadā absolvēs 36 skolēni – 29 no Ķekavas vidusskolas un 7 no Baložu vidusskolas.

Ārkārtas situācijas laikā izlaiduma pasākumi ir atļauti, organizējot dokumentu svinīgo saņemšanu absolventiem klātienē un ievērojot visus drošības noteikumus, kas paredz ieturēt 2 metru distanci un atrasties ne vairāk kā 25 cilvēkiem vienā telpā,  bet ir aizliegts rīkot izlaiduma svinības. Līdz ar to Ķekavas novada izglītības iestādēs izlaidumi notiks, taču tie nebūs tādi kā ierasts.

Papildu informācija vecākiem par izlaidumu norises laikiem pie skolu vadības vai e-klasē.

Administratīvā pārvalde
04.06.2020.