Izmaiņas Ķekavas peldbaseina publiskā apmeklējuma laikos

Ķekavas vidusskolas sporta komplekss informē, ka sākot ar 1.septembri ir mainīti baseina publiskā apmeklējuma laiki rīta stundās. Šādas izmaiņas saistītas ar nepieciešamību sagatavot un dezinficēt telpas skolēnu peldēšanas nodarbībām.

Turpmāk darba dienās rīta stundās baseins publiskajam apmeklējumam būs pieejams no plkst. 6.05 līdz plkst. 7.30. Šajā laikā apmeklētāji var ierasties jebkurā sev vēlamā laikā un baseinā pavadīt 50 minūtes. Taču aicinām uzturēties baseinā ne ilgāk kā līdz plkst. 7.30 un  ģērbtuves telpas atstāt līdz plkst. 7.45, lai baseina apkalpojošajam personālam būtu pietiekams laiks šo telpu sagatavošanai un dezinfekcijai skolēnu peldēšanas nodarbībām.

Saistībā ar valstī izsludinātajiem Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumiem publiskā apmeklējuma laikā vienā celiņā drīkst atrasties ne vairāk kā 5 cilvēki.  Baseina apmeklētājiem ir pieejama SPA zona, izņemot burbuļvannu.

Ķekavas vidusskolas sporta komplekss
31.08.2020.