Pilnveido skolēnu autobusu maršrutus Ķekavas novadā

Lai padarītu skolēnu ērtāku un drošāku nokļūšanu uz skolu un atpakaļ, sākot ar 28. septembri Ķekavas novadā tiks pilnveidoti daži skolēnu autobusu maršruti.

Ķekavas novada pašvaldība, veidojot izmaiņas, ņēma vērā vecāku un pārvadātāja ieteikumus, kas paredz, lai skolēni laicīgi tiktu no rīta uz skolu, lai samazinātu skolēna atrašanās laiku autobusā un nodrošinātu autobusos atbilstošu pasažieru ietilpību.

Sākot ar šī gada 28.septembri, būs šādas izmaiņas skolēnu autobusu maršrutos:

Maršrutos uz skolu:

• Maršruts Nr.1.1.- no Pļavniekkalna ielas uz Baložu vidusskolu, pieturvietā Neilandi autobuss piestās plkst. 7.30.
  • Maršrutā Nr.2.- no Alejām uz Baložu vidusskolu, turpmāk plkst.7.45 autobuss piestās arī pieturvietā “Liepas”, bet Baložu vidusskolā ieradīsies plkst. 8.40.

Maršrutā no skolas

• Maršruts Nr.7 no Ķekavas vidusskolas uz Valdlaučiem, autobuss apstāsies arī pieturvietā “Liepas”.
  • Maršrutā Nr.1.1. autobuss no Baložu vidusskolas izbrauks plkst. 14.25 (pirmdiena- ceturtdiena)
  • Maršrutā Nr.1.2.  autobuss no Baložu vidusskolas izbrauks plkst. 14.25 (piektdiena), no Ķekavas sākumskolas plkst. 14.50
  • Maršrutā 5.2. autobuss no Ķekavas vidusskolas izbrauks plkst. 14.35, plkst. 14.40 no Ķekavas sākumskolas.

Lūdzu iegaumēt sava maršruta Nr., jo autobusu marka, autobusa vadītājs un valsts Nr. var mainīties!

Pirms pirmās braukšanas ar skolēnu autobusu vecāki piezvana autobusa vadītājam un brīdina par jaunu skolnieku - pasažieri un vienojas par iekāpšanas un izkāpšanas vietu. Ja skolēns vēlas braukt ar kādu no autobusiem, tas stāvot pieturā dod signālu autobusa vadītājam - paceļot roku.

Aktuālais skolēnu maršrutu saraksts apskatāms te: https://kekava.lv/uploads/filedir/novadaskolenuautobusumarsrutino2809202022septembrakom.pdf

Skolēnu vecākiem informācija par izmaiņām būs pieejama skolu e-klasē.

Īpašumu pārvalde
23.09.2020.