Pie Baložu vidusskolas sporta zāles turpmāk būs terminēta stāvvieta

Lai nodrošinātu pedagogiem, skolēnu vecākiem un nodarbību apmeklētājiem ērtāku piekļuvi pie Baložu vidusskolas sporta zāles, paredzēts veikt izmaiņas satiksmes organizācijā, nosakot terminētas stāvvietas izveidi.

Izmaiņas paredz, ka darbadienās pie Baložu vidusskolas sporta zāles turpmāk stāvvietas kreisajā pusē automašīnas darbadienās plkst. 7.00-18.00 varēs novietot tikai ar atļaujām - pedagogi un skolas administrācijā strādājošie. Laika posmā no 18.00 līdz 7.00 transportlīdzekļus var novietot ikvienas autovadītājs.

Jaunās satiksmes organizācijas izmaiņas  paredz, ka darbadienu vakaros plkst. 17.00-22.00 stāvvietas labajā pusē automašīnas varēs novietot uz laiku līdz 2 stundām, savukārt pārējā laikā transportlīdzekļu novietošana nav terminēta.

Izmaiņas stāsies spēkā divu nedēļu laikā.

Administratīvā pārvalde
29.09.2020.