Ķekavas vidusskolā nākamajā nedēļā mācības notiks tikai attālināti

Izvērtējot esošo situāciju, lai mazinātu Covid-19 izplatību, pieņemts lēmums nākamnedēļ, no 14. decembra, mācības Ķekavas novada lielākajā mācību iestādē, Ķekavas vidusskolā, organizēt tikai attālināti visiem skolēniem. Pārējās novada skolās 1.-4. klase turpinās mācīties klātienē.

Lai mazinātu saslimšanas riskus, nedēļu pirms skolēnu brīvlaika, kad nokārtoti semestra noslēguma darbi, mācību darbs plānots brīvākā režīmā un notiks atzīmju izlikšana, mācības Ķekavas vidusskolas 1.-4. klasei notiks attālināti.  Līdz ar to no 14. decembra līdz 21. decembrim mācības Ķekavas vidusskolā notiks pilnībā attālināti. Pārējās Ķekavas novada skolās mācību procesā jaunas izmaiņas nav plānotas.

Atgādinām, ka skolēnu brīvlaiks šajā mācību gadā būs no 2020. gada 21. decembra līdz 2021. gada 1. janvārim. Aicinām skolēnu ziemas brīvlaika laikā rīkoties atbildīgi un ievērot valstī noteiktos ārkārtējās situācijas ierobežojumus, lai mazinātu koronavīrusa izplatību.

Administratīvā pārvalde
09.12.2020.