Pierīgas maršrutos tiks iekļautas papildu pieturas

Autotransporta direkcija informē - ņemot vērā pasažieru ierosinājumus, no 2021. gada 22. marta vairākos Pierīgas maršrutos tiks iekļautas papildu pieturas, nodrošinot iedzīvotājiem iespēju nokļūt darbavietā, izglītības iestādēs un / vai dažādās pakalpojumu saņemšanas vietās.

Izmaiņas gaidāmas maršrutos virzienā uz Daugmali, Ķekavu, Tekstilnieku, Piņķiem un Baldoni. Iekļaujot papildu pieturas, reisu izpildes laiks paliks nemainīgs un autobusu atiešanas un pienākšanas laiks galapunktā būs tāds pats, kāds bijis līdz šim.

Papildu pieturas tiks iekļautas šādos maršrutos:

Maršruta nosaukums

Pieturas, kurās apstāsies maršruta autobuss

Nr.6779 Rīga–Daugmale

Ceļa posmā no Rīgas līdz Daugmalei: Krustkalni, Rāmava, Titurga, Pļavniekkalns, Pagrieziens uz Pļavniekkalnu, Dumpji, Alejas, Priedes, Vadoņi, Vimbas, Muižnieki, Ķekava, Odukalns, Meijas, Klaņģu kalns, Klaņģi, Bērzmente, Smildziņas, Dzintari, Bramberģe, Birzītes, Daugmale, Skola, Kalniņi.

Ceļa posmā no Daugmales līdz Baldonei: Nabiņas, Celmi, Ezeri, Lejas Ezers, Pikstes, Observatorija, Mercendarbe, Bajāri, Liepu aleja, Baznīca, Baldone.

Nr.6843 Rīga–Pļavniekkalns–Ķekava

Krustkalni, Rāmava, Pagrieziens uz Baložiem, Titurga, Vidēji, Ādiņas, Katlakalna tautas nams, Pļavniekkalns, Dumpji, Alejas, Priedes, Vadoņi, Vimbas, Muižnieki, Ķekava, Dimanti, Skola, Ķekavas ciems.

Nr.6844 Rīga–Valdlauči–Pļavniekkalns–Ķekava

Sarma, Rāmava, Pagrieziens uz Baložiem, Titurga, Vidēji, Ādiņas, Katlakalna tautas nams, Pļavniekkalns, Dumpji, Alejas, Priedes, Vadoņi, Vimbas, Muižnieki, Ķekava, Dimanti, Skola, Ķekavas ciems.

Nr.6991 Rīga–Tekstilnieks

Krustkalni, Rāmava, Titurga, Pļavniekkalns, Pagrieziens uz Pļavniekkalnu, Dumpji, Alejas, Priedes, Vadoņi, Vimbas, Muižnieki, Ķekava, Odukalns, Čagas, Stabiņi, Gūģi, Balkas, Lipši, Brieži, Pagrieziens uz Dzērumiem, Kažoki, Smaidas, Aviatori, Veckalni, Rožkalni, Radiotehnika, Tekstilnieks.

Nr.5616 Rīga–Piņķi–Kalnciema masīvs

Reisos, kas tiek izpildīti virzienā no Rīgas: Beberbeķu iela, Pagrieziens uz Piņķiem, Piņķi, Vīkuļi, Skārduciems, Dzilnuciems, Skārduciems, Lapsas, Annas, Cielavas, Lāči, Puķes, Kalnciema masīvs.

Reisos, kas tiek izpildīti virzienā no Piņķiem: Piņķi, Virsaiši, Rogas, Pēčas, Dzilnuciems, Skārduciems, Pluģi, Annas, Cielavas, Lāči, Puķes, Kalnciema masīvs.

Nr.5411 Sarma–Baldone–Observatorija

Nr.6848 Rīga–Sarma–Baldone

Krustkalni, Rāmava, Titurga, Pļavniekkalns, Pagrieziens uz Pļavniekkalnu, Dumpji, Alejas, Priedes, Vadoņi, Vimbas, Muižnieki, Ķekava, Odukalns, Čagas, Stabiņi, Gūģi, Balkas, Lipši, Brieži, Pagrieziens uz Dzērumiem, Bērziņi, Misas lauki, Sarma, Virši, Stūri 1, Dākas, Senču veikals, Klapu krogs, Rasiņas, Baznīca, Baldone, Liepu aleja, Bajāri, Mercendarbe, Observatorija.

Nr.6847 Rīga–Baldone

Ceļa posmā no Rīgas līdz Baldonei: Krustkalni, Rāmava, Titurga, Pļavniekkalns, Pagrieziens uz Pļavniekkalnu, Dumpji, Alejas, Priedes, Vadoņi, Vimbas, Muižnieki, Ķekava, Odukalns, Čagas, Baltā māja, Krūkļi, Pulkarne, Ādu apstrādes cehs, Ebes, Kalniņi, Kubas, Mežvidi, Brāļu kapi, Dzirnavu iela, Baznīca, Baldone.

Ceļā posmā no Baldones līdz Observatorijai: Liepu aleja, Bajāri, Mercendarbe, Observatorija.

Ceļa posmā no Baldones līdz Sarmai: Baldone, Baznīca, Rasiņas, Klapu krogs, Senču veikals, Dākas, Stūri 1, Virši, Sarma, Misas lauki.

Reisā, kas Baldonē tiek uzsākts plkst.6.55: Baldone, Baznīca, Dzirnavu iela, Mežvidi, Kubas, Kalniņi, Ebes. Ādu apstrādes cehs, Pulkarne, Krūkļi, Baltā māja, Čagas, Odukalns, Ķekava, Muižnieki, Vimbas, Vadoņi, Priedes, Alejas, Dumpji, Pļavniekkalns,  Katlakalna tautas nams, Ādiņas, Vidēji, Titurga, Rāmava, Krustkalni.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Valsts SIA Autotransporta direkcija
18.03.2021.