Iespēja pieteikties apmācībām tūrisma uzņēmējiem

Līdz 18. aprīlim Ķekavas un Baldones novadu tūrisma uzņēmējiem  ir iespēja pieteikties trīs nodarbību ciklam par finanšu piesaisti tūrisma uzņēmējiem “No idejas līdz finansējumam”, kas notiks šī gada 20., 22. un 27. aprīlī tiešsaistē.

Aicinām Ķekavas un Baldones novada tūrisma uzņēmējus pieteikties trīs nodarbību ciklam par finanšu piesaisti:

• 20. aprīlī no 16.00 līdz 18.00 - Projekta ideja, tirgus izpēte, biznesa kanvas sagatavošana. Nodarbību vadīs Alīna Lukjanceva- projektu vadīšanas jomas eksperte ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi projektu vadības jomā. Šobrīd darbojas biedrībā “Pierīgas Partnerība”, kur piedalās projektu izstrādē, īstenošanā un LEADER projektu izvērtēšanā. Pieredze Lauku atbalsta dienestā uzņēmējdarbības, t.sk. tūrisma projektu vērtēšanā.

• 22. aprīlī no 16.00 līdz 18.00 - Projekta pieteikuma saturiskā izstrāde. Nodarbību vadīs Maija Bebre - projektu vadīšanas jomas eksperte ar vairāk nekā 10 gadu praktisku pieredzi projektu vadībā (izstrādē, plānošanā, īstenošanā), tostarp profesionāla pieredze Eiropas Savienības finanšu instrumentu līdzfinansētu starptautisku projektu vadībā tūrisma jomā, šobrīd - Kurzemes plānošanas reģiona projektu vadītāja. Bijusi Tūrisma attīstības valsts aģentūras (tagad - LIAA Tūrisma departaments) eksperte, Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē projektu koordinatore. Ir praktiska pieredze projektu izstrādē līdzfinansējuma saņemšanai.

• 27. aprīlī no 16.00 līdz 18.00 - Finanšu vadība, naudas plūsmas sastādīšana, aktuālie projektu konkursi. Nodarbību vadīs Diāna Lopeta - finanšu eksperte, kura vairāk kā 20 gadus ir vērtējusi projektus dažādās nozarēs, patreiz vada Altum Centra reģionu un kopā ar komandu sniedz uzņēmējiem piemērotākos finanšu risinājumus. Papildus pasniedz RISEBA augstskolas maģistratūras studentiem kursu “Compliance”, kā arī Victoria koledžas studentiem kursu “Finanšu un banku zinības”.

Nodarbības notiks tiešsaistē ZOOM platformā. Pieteikšanās līdz 18. aprīlim, aizpildot pieteikuma anketu: ej.uz/apmacibaskekava

Vairāk informācija, rakstot uz e-pastu: turisms@kekava.lv vai zvanot uz tālr. 27017333

Ķekavas novada TIC

06.04.2021.