6.maijā Jelgavas pilsētas sporta hallē notiks ZZ Čempionāta pusfināls

Piektdien, 6.maijā Jelgavas pilsētas sporta hallē no plkst. 14:00 līdz plkst. 20:00 norisināsies Latvijas lielāko skolēnu sporta un prāta spēļu – ZZ Čempionāta pusfināls. Kopumā vairāk kā 1500 skolēni. Visi sacentīsies par iespēju startēt ZZ Čempionāta finālā Rīgā 28.maijā.

Klašu komandas sacentīsies dažādos veiklības un prāta pārbaudījumos. Paralēli notiks ZZ SMS Čempionāts, kurā var piedalīties ikviens - izmēģināt pirkstu veiklību un tikt pie ļoti vērtīgām balvām no LG - 55 collu 3D televizora, jaunākajiem viedtālruņuņiem, un 3D mājas kinozāles. ZZ Čempionāta laikā notiks arī sacensības par labāko fanu un atbalstītāju komandu, kurā kaislīgākos un spilgtākos uzvarētājus noteiks Zelta Zivtiņas jaunieši.

Pasākuma dalībnieki:
Ogres domes pārstāvji
Sporta stundas vadītājs – skolotājs UFO (Kaspars Upacieris)
ZZ Čempionāta galvenais tiesnesis Sančo (Sandris Vaļģis)
ZZ varoņi – Oskars, Jana un Olga

Programmā:
14:00 Čempionāta svinīga atklāšana, Ogres domes pārstāvja uzruna un sveiciens dalībniekiem
14:00 – 17:00 6.-8. klašu sacensības
17:00 6.-8. klašu apbalvošana
17:30 – 20:00 10.-11. klašu sacensības
20:00 10.-11. klašu apbalvošana
Sacensību laikā karsējmeiteņu deju grupas “Glamorous”, kā arī Dāvja Dudeļa (BMX Flatland) priekšnesumi.

ZZ Čempionāts ir Latvijas lielākās skolēnu sporta un prāta spēles, ko jau piekto gadu rīko Zelta Zivtiņa kopā ar jauniešu organizāciju Avantis un, kas ik gadu vieno vairāk nekā 40 000 skolēnu no visas Latvijas. Šogad 10 pusfināli notiek 10 Latvijas pilsētās Valmierā, Madonā, Ludzā, Daugavpilī, Jelgavā, Dobelē, Ogrē, Rīgā, Kuldīgā un Liepājā.

Pieteikšanās rakstot uz e-pastu aiga@nonstopstudio.lv, vai zvanot 20052065