Ķekavas novada pašvaldības izglītības iestādēs mācības 1. klasē uzsāks 367 bērni

Ir noslēgusies bērnu reģistrācija Ķekavas novada pašvaldības dibinātajās vispārējās izglītības iestādēs un mācībām 1.klasē 2021./2022. mācību gadā ir reģistrēti 367 bērni. Septembrī mācību gaitas skolā uzsāks par 55 pirmklasniekiem vairāk kā iepriekšējā mācību gadā.

Mācības Ķekavas novada pašvaldības izglītības iestādēs jaunajā mācību gadā uzsāks 367 bērni, kuru deklarētā dzīvesvietas adrese un viena no bērna vecākiem deklarētā dzīvesvieta ir Ķekavas novadā. Vislielākais pirmklasnieku skaits plānots Ķekavas vidusskolā, kur mācības uzsāks 178 bērni, savukārt Baložu vidusskolā uzņemti 120 bērni, Pļavniekkalna sākumskolā 53 bērni un Daugmales pamatskolā 16 bērni. Šogad ir novērojams uzņemto skolēnu pieaugums 1. klasē un Ķekavas novada izglītības iestādēs 2021/2022 mācību gadā plānots uzņemt par 55 pirmklasniekiem vairāk nekā 2020/2021 mācību gadā.

Atgādinām, ka par pedagogu un klašu sadalījumu atbild pati mācību iestāde un vecāki par to tiks informēti. Tāpat skolas vadība topošo pirmklasnieku vecākus informēs par visām turpmākajām darbībām, kas saistītas ar mācību uzsākšanu skolā, nosūtot informatīvu e-pastu.

Administratīvā pārvalde
20.05.2021.